Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

Dnia 26 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Dla całej społeczności szkolnej był to wyjątkowy moment podsumowania pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców i wspólnie spędzonego czasu w murach naszej szkoły. Kończący się rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i budowania relacji. Podczas uroczystości nie zabrakło słów podziękowań skierowanych do uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców za ich zaangażowanie, codzienny trud i wsparcie.

Miłym punktem uroczystości zakończenia roku szkolnego była część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów klas 1-3 pod kierunkiem nauczycieli. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności sceniczne, które w humorystyczny sposób podsumowały mijający rok szkolny. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i wywołały wiele pozytywnych emocji wśród zgromadzonej publiczności.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji! Zbierajcie cudowne wspomnienia, łapcie piękne chwile, odpoczywajcie i wracajcie we wrześniu z nową energią oraz uśmiechem!