ZAWODY PŁYWACKIE KLAS III 

 W marcu bieżącego roku na pływalni Centrum 7, rozegrały się zawody pływackie uczniów klasy III z naszej szkoły. Rywalizacja odbywała się na dystansie 25 m stylem dowolnym w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Uczniowie dzielnie i w pięknym stylu pokonali wymagany dystans, jak przystało na zawodowych zawodników. Rywalizacja odbywała się we wspaniałej atmosferze wzajemnego dopingu i zgodnie z zasadą fair play.  Najlepsze wyniki osiągnęli:

KATEGORIA DZIEWCZĄT 

I miejsce  Karolina Nowak (czas 27.42) klasa 3b

II miejsce  Emilia  Dolińska (czas 29.91) klasa 3a

III miejsce  Zuzanna Konkel (czas 32.23) klasa 3b

KATEGORIA CHŁOPCÓW 

I miejsce  Antoni Szczepański (czas 20.58) 3b

II miejsce Mikołaj Urban (24.46) 3b

III miejsce  Mateusz Markowski (26.00) 3b

III miejsce Bartosz Winckiewicz (26.00) 3 c

Zwycięzcy zostali na zakończenie udekorowani pamiątkowymi medalami, dyplomami i nagrodami. Gratulujemy podjętego wyzwania, a także osiągnięcia bardzo dobrych wyników.

Skip to content