Zawody pływackie

W czerwcu bieżącego roku na pływalni Centrum 7, rozegrały się zawody pływackie uczniów klasy III z naszej szkoły. Rywalizacja odbywała się na dystansie 25 m stylem dowolnym w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Uczniowie dzielnie i w pięknym stylu pokonali wymagany dystans, jak przystało na zawodowych zawodników. Rywalizacja odbywała się we wspaniałej atmosferze wzajemnego dopingu i zgodnie z zasadą fair play.  Najlepsze wyniki osiągnęli:

KATEGORIA DZIEWCZĄT 

I miejsce  Laura Kret (czas 22.13) klasa 3b

II miejsce  Maja Kisiel (czas 23.10) klasa 3c

III miejsce  Zofia Szyszko (czas 24.53) klasa 3a

IV miejsce Zuzanna Misiarz (czas 26.44) klasa 3 a

KATEGORIA CHŁOPCÓW 

I miejsce  Hubert Nawara(czas 22.33) 3a

II miejsce Jacek Kunowski(23.53) 3a

III miejsce Nikodem Lis (23.91) 3a

IV miejsce Krzysztof Stadnik (25.35) 3 b

Zwycięzcy dostali na zakończenie dyplomy i nagrody. Gratuluję podjętego wyzwania, a także osiągnięcia bardzo dobrych wyników.  Życzę kolejnych sukcesów

Sylwia Nowicka

Skip to content