Zakończenie roku szkolnego dla klas 8

23 czerwca o godzinie 17 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 8, w którym uczestniczyli absolwenci, ich rodzice, Dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły. W części oficjalnej Pani Dyrektor rozdała nagrody dla wyróżnionych uczniów, listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców, a także wręczyła nagrodę Ucznia Roku, którą otrzymała Hanna Malinowska z klasy 8c. Uczniowie klas ósmych podziękowali nauczycielom i wychowawczyniom za wsparcie i wkład w ich edukację. Następnym punktem uroczystości było humorystyczne podsumowanie lat w szkole podstawowej. W trakcie krótkich scenek uczniowie wcielali się w nauczycieli, prezentując zachowania i teksty, które najbardziej zapamiętają ze szkoły. Na koniec uczniowie w sentymentalnym nastroju podsumowali szkolne lata słowami piosenki „Ostatni raz z moją klasą”. Zakończenie uroczystości stanowiło podziękowanie dla rodziców, wręczenie im kwiatów i zaśpiewanie piosenki „Cudownych rodziców mam”. Po uroczystości absolwenci udali się do swoich sal na ostatnie spotkanie z wychowawczyniami. Każdy uczeń otrzymał dyplom absolwenta oraz pamiątkowe zdjęcie klasowe. Był czas na uściski, gratulacje, podziękowania i wspólne wspominanie szkolnych dni. Gdzieniegdzie pojawiły się łzy i wybrzmiały obietnice odwiedzin w kolejnych latach.

Szkołę Podstawową nr 9 w tym roku ukończyło 110 uczniów, w tym 32 z wyróżnieniem.

Rok szkolny 2021/2022 był rokiem intensywnym – uczniowie klas 8 brali udział w wyjściach do kina, wycieczkach, licznych uroczystościach szkolnych i klasowych oraz nocy w szkole. Mamy nadzieję, że nasi absolwenci będą z sentymentem wspominać swój czas w szkole podstawowej.

 

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.  Nie bójcie się marzyć!

 

Skip to content