ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ABSOLWENTÓW

Tysiące lekcji, przerw i w końcu ostatni dzwonek, który oznajmił koniec pewnego etapu w życiu tegorocznych ósmoklasistów. Zabrzmiał 22 czerwca br. Krótki rachunek sumienia, chwila nostalgii, zadumy i refleksji nad tym, co było. Dla jednych była to przygoda życia, dla innych walka o przetrwanie, bezpieczna przystań, a może po prostu szkoła – miejsce bliskie sercu, pozostające na zawsze w pamięci.
Właśnie tutaj osiem lat temu, onieśmieleni, zostali włączeni do społeczności szkolnej. Krok po kroku pokonywali bariery, zdobywali wiedzę, by stanąć przed pierwszym wyborem drogi własnej przyszłości. W murach naszej szkoły zawsze znajdą przyjazne miejsce, pamiętające swoich Wychowanków.
Życzymy Wam, by zdobyta wiedza i wspólne doświadczenia pozytywnie wpływały na Wasze dalsze życie. By lata spędzone razem pozostały w Waszych sercach, by dawać Wam poczucie siły, jaka w was drzemie.
Nigdy nie traćcie nadziei, ani wiary we własne siły. Pamiętajcie, że oprócz nabytej wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu.
Idźcie przez całe życie z zapałem i entuzjazmem. Nie cofajcie się, ale także pamiętajcie o tych, którzy Was ukształtowali.

Wychowawcy oraz wszyscy nauczyciele SP 9 w Lubinie

Skip to content