Witaj, szkoło! Witajcie, pierwszoklasiści!

Pierwszego września rozpoczął się nowy rok szkolny 2021–2022, w którym nasza szkolna rodzina powiększyła się o 70 nowych uczniów. Podczas spotkania w sali gimnastycznej pani dyrektor mgr Iwona Foltyniewicz – Roziel serdecznie powitała pierwszoklasistów i ich rodziców w szkolnych progach. Przedstawiła grono pedagogów, które będzie z nimi współpracować i ich wspierać oraz życzyła małym żakom sukcesów w szkole. Starsi uczniowie przygotowali krótki program artystyczny i również zapewnili, że młodsze koleżanki i koledzy mogą zawsze liczyć na ich pomocną dłoń. Na koniec odbyły się spotkania klas I w salach z wychowawczyniami.

Wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły życzymy powodzenia i dużo zdrowia w nowym roku szkolnym!