Uczniowie na tropie angielskich słówek.

W ramach zajęć dodatkowych z języka angielskiego, grupa uczniów z klasy 5b i 6c wybrała się do Cuprum Arena na poszukiwanie angielskich słówek. Uczniowie otrzymali listę zadań, które mieli wykonać w określonym czasie pod czujnym okiem pani Katarzyny Lickiewicz. Zadania sprawdzały znajomość nazw sklepów, produktów, przymiotników i codziennego słownictwa. Uczniowie musieli wykazać się sprytem i kreatywnością, a realizację zadań udokumentować w formie zdjęć. Do zadań należało m.in. określenie ilości restauracji, znalezienie 3 zdrowych posiłków, zrobienie sobie zdjęcia w zwariowanym kapeluszu, znalezienie czegoś kolorowego, brokatowego, znalezienie książki w języku angielskim, zrobienie zdjęcia i nazwanie po angielsku 5 warzyw, 6 różnych rodzajów sklepów i wiele innych. Wszyscy byli bardzo dumni, że udało im się zrealizować wszystkie zadania.
Zajęcia realizowane były w ramach innowacji „CLIL – nauczanie zintegrowane. Angielski i inne dziedziny nauki.”

Skip to content