Tydzień Języków Obcych

Cały tydzień w naszej szkole Dni Języków Obcych, zwieńczone obchodami Dnia Świętego Patryka. Na korytarzach szkoły pojawiły się przygotowane przez uczniów klas 7 i 8 ze wskazówkami dotyczącymi nauki języków obcych oraz święta obchodzonego 17 marca. W związku z tym, że obchody Dni Języków Obcych zbiegły się z pojawieniem się w naszej szkole uczniów z Ukrainy, klasy 5 i 6 przygotowały napisy na salach w języku angielskim i ukraińskim, a także rysunkowe słowniczki polsko-angielsko-ukraińskie. Za to w czwartek korytarze zazieleniły się, na 2 piętrze wybrzmiała irlandzka muzyka, a uczniowie ruszyli w poszukiwanie czterolistnych koniczynek i garnuszków ze złotem. Na szczęśliwych znalazców czekały pyszne zielone babeczki, przygotowane przez panie anglistki. Dodatkowo każdy kto tego dnia ubrał się na zielono, był zwolniony z odpowiedzi.

Skip to content