Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Nasza szkoła wzięła aktywny udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie klas 4-8 przygotowali z tej okazji piękne plakaty, które ozdobiły nasze ściany korytarzy i stały się doskonałą pomocą do powtórzenia i utrwalenia. Główne obchody tego święta przypadły na 17 listopada. Najpierw uczniowie przeprowadzili mini- egzamin nauczycielom pod hasłem „ młodzi sprawdzają, czy dorośli tabliczkę mnożenia znają”, kadra pedagogiczna chętnie wzięła udział w tej zabawie odpowiadając śpiewająco i zdobywając plakietkę EXPERT TABLICZKI MNOŻENIA.

Uczniowie na dwóch przerwach również mieli możliwość się sprawdzić i wziąć udział w egzaminie z tabliczki mnożenia. Trzeba było podać poprawnie wynik w ciągu 1 minuty, kto obliczył bezbłędnie otrzymywał plakietkę i certyfikat experta z tabliczki mnożenia.

Skip to content