Emocje sportowe sięgnęły zenitu!
W poniedziałek 8 czerwca podczas powiatowych Igrzysk Młodzieży w plażowej piłce siatkowej reprezentanci z klasy 8B w składzie:
Leon Nawrot,
Filip Cierpicki,
Wiktor Barbara,
zdobyli II miejsce na podium tym samym zakwalifikowali się do 1/2 wojewódzkich rozgrywek, które odbyły się w Legnicy w dniu 10.06 i kolejny raz wywalczyli II miejsce! 🏐🥈
To historyczny moment dla naszej szkoły, ponieważ teraz uczniowie mogą zmierzyć się z drużynami na szczeblu wojewódzkim!
Opiekę nad zespołem sprawowała pani Natalia Niedźwiedź.
Przeogromnie gratulujemy!