Pożegnanie absolwentów

25 czerwca 2026 roku na sali gimnastycznej miała miejsce ważna uroczystość – pożegnaliśmy ósmoklasistów.

W tym roku 81 absolwentów żegnało się ze szkołą.

Nagrodę prezydenta  za szczególne wyniki w nauce i reprezentowanie naszej szkoły uzyskali

  • Laura Skarbek – kl. VIII c
  • Viktor Wiśniewicz – kl. VIII a
  • Szymon Meus –  VIII c

10 uczniów z klas ósmych zdobyło stypendium za wyniki w nauce i zachowanie

1. Skarbek Laura Joanna VIII c 5,9 wzorowe
2. Balawajder Paulina VIII b 5,7 wzorowe
3. Gruca Lilianna VIII b 5,6 wzorowe
4. Cierpicki Filip VIII b 5,5 wzorowe
5. Broniecka Amelia VIII b 5,4 wzorowe
6. Meus Szymon VIII c 5,4 wzorowe
7. Wiśniewska Julia VIII a 5,4 bardzo dobre
8. Bajzert Michał VIII b 5,3 wzorowe
9. Barbara Wiktor VIII b 5,3 wzorowe
10. Kostanowicz Anna VIII b 5,3 wzorowe

 

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymała:

Wiktoria Kindra VIII a

Uczniem Roku została uczennica klasy VIII c – Laura Skarbek

Tytuł Sportowca Roku  w kategorii żeńskiej zdobyła Izabella Paduch z VIII a, oraz w kategorii męskiej Wiktor Barbara – kl. VIII b.

Nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnili również  trzy osoby, które swoją postawą, zaangażowaniem i osiągnięciami sportowymi w szczególny sposób również zasłużyły na uznanie, byli to: z klasy 8B – Leon Nawrot, Filipa Cierpicki oraz z klasy 8A: Alex Kotlarski.

Składamy podziękowania dla RCS-u za ufundowanie nagród dla wyróżnionych sportowców oraz nieustanne wspieranie rozwoju sportu i młodych talentów. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy wspólnie doceniać i promować sportowe osiągnięcia.

Po rozdaniu nagród i wyróżnień mogliśmy obejrzeć część artystyczną w której uczniowie klas ósmych zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie, kabaretowe, taneczne, a nawet akrobatyczne.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowych szkołach.