Obchody 11 listopada w naszym mieście

Uczennice naszej szkoły: Antonina Bajor, Anna Barbara, Maja Błaszkiewicz, Maja Grzybalska, Milena Kuchta (klasa 8D), Julia Michalska (klasa 4B) oraz Pola Rogoźnicka (klasa 8c) od samego rana brały udział w próbie, a następnie w mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie zachwyciły swoim śpiewem zebranych wiernych, a nawet samego prezydenta miasta Lubin. Po koncercie i mszy świętej uczennice miały okazje przyjrzeć się z bliska odrestaurowanym organom, na których w czasie mszy gra nasz nauczyciel – Wojciech Banach.
O godzinie 16:30 uczennice udały się do hali widowiskowo – sportowej RCS na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, gdzie dołączyli do nich uczniowie z klasy 3c.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkich filmików z obchodów Narodowego Święta Niepodległości z udziałem uczniów naszej szkoły.

 

Skip to content