OBCHODY 11 LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE

Wczoraj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, montaż słowno-muzyczny, z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9 z panią dyrektor na czele. Dzięki ofiarnemu zaangażowaniu uczniów wielu klas oraz czujnemu oku opiekunów, byliśmy świadkami niezwykłego przedstawienia, którym będziemy kontentować się jeszcze długo. Dzieci przedstawiły solidny wybór najpiękniejszych polskich pieśni patriotycznych, przeszywanych wzruszającymi wierszami z wielu epok. Uczciliśmy tym samym pamięć wielu pokoleń Polaków, bohatersko walczących na nasz kraj i jego wolność, w myśl odwiecznej polskiej triady: Bóg – Honor – Ojczyzna.