Nocowanie w szkole klas 8

W piątek o godzinie 19, 70 osób, uzbrojonych w karimaty, śpiwory, koce, poduszki i plecaki pełne smakołyków, stanęło przed wejściem do szkoły. Wieczór zaczął się od wspólnej pizzy. Następnie na sali gimnastycznej rozpoczęły się rozrywki sportowe w siatkówkę. Pozostałych uczniów czekały tańce w atrium, gra w mafię, gry planszowe, karty i gry na ps i Xbox. Następnie wszystkich czekały seanse filmowe. Około godziny 1 w nocy przyszedł czas na toaletę wieczorną, a potem każdy znalazł „swój kawałek podłogi”. A przynajmniej taki był plan ? Z nadmiaru emocji jednak nie każdemu udało się zmrużyć oko, gdzieniegdzie można było słyszeć „nocne Polaków rozmowy”. Rano wszyscy niechętnie spakowali swoje graty i wyruszyli odsypiać nocną przygodę, którą na pewno będą jeszcze długo wspominać.

Skip to content