Niezwykli goście w SP9

W świetlicy grupy II w ramach tygodnia: ” W zdrowym ciele – zdrowy duch ” odbyło się spotkanie z Państwem: Anną i Arturem Niedzwiedzkim, prowadzącymi blog: „Niedźwiadki biegają „. Zaproszeni goście są aktywnymi biegaczami, organizatorami akcji „Biegające Mikołaje”, współorganizatorami biegów i pikników charytatywnych , laureatami statuetki: Wolontariusz Roku 2021 oraz propagują bieganie wśród dzieci i młodzieży. Podczas ich prelekcji dzieci były zachwycone; aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawając mnóstwo pytań. Oglądały przyniesione przez Państwa Niedzwiedzkich puchary, statuetki i zdjęcia. Otrzymały również przepiękny puchar na pamiątkę oraz kamyczek z akcji #kamyczki. . Na końcu wręczyły własnoręcznie zrobione laurki w ramach podziękowania za spotkanie.

Skip to content