MISTRZOWSKIE LEKCJE WF

Certyfikowana praktyczna konferencja dla nauczycieli WF i trenerów sportowych w placówkach edukacyjnych

TERMIN: 9 października 2021 r. Poznań godz. 9.00-15.00

Ruszyły zapisy na stacjonarne wydarzenie!

Program konferencji jest zgodny z aktualnymi wytycznymi MEN dotyczącymi wzbudzanie motywacji na lekcjach WF i zajęciach ruchowych oraz nadrabiania aktywności fizycznej uczniów po przerwie związanej z edukacją zdalną.

Ponadto od września do grudnia 2021 r., szkoły mogą się ubiegać się o środki finansowe na zajęcia dodatkowe w szkole, mające na celu zaktywizować uczniów do ruchu oraz zniwelować skutki wielu miesięcy zdalnej nauki.

Wydarzenie to praktyczne warsztaty przygotowane specjalnie z myślą o nauczycielach WF, realizowane w nowatorskiej formule spotkania i obejmujące:

• 5 godzin intensywnych warsztatów na sali gimnastycznej i w plenerze, pod okiem doświadczonych ekspertów, na których nauczyciele przećwiczą aktywności wspomagające nowoczesne lekcje wf
  • Pakiet gotowych pomysłów, ćwiczeń scenariuszy w formie materiałów dodatkowych wysyłanych elektronicznie
  • Certyfikat uczestnictwa

Co ważne! Partnerem konferencji jest Fundacja Moniki Pyrek – tworząca projekty dla dzieci, młodzieży i opiekunów zachęcające do bycia aktywnym i spędzania wolnego czasu na sportowo.

Więcej informacji i zapisy: www.mistrzowskielekcjewf.pl/

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Organizator konferencji: Grupa Wydawnicza Semantika.