Laurka dla Strażników Lasów – 5 maja – Święto Leśnika

Czy wiecie, że w 2021 roku w naszym kraju było prawie 3500 pożarów lasów, z czego aż 2400 została wywołana z winy człowieka! Dlaczego o większości z nich nie słyszeliście? Ponieważ nasi Strażnicy Lasów, czyli STRAŻACY i LEŚNICY czuwają, by się one nie rozprzestrzeniały.

W dniu 4 maja przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. Dzieci ze świetlicy grupy III w podziękowaniu za ich pracę stworzyły rysunki, które utworzą najpiękniejszą GIGA LAURKĘ składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez dzieci z całej Polski. Prace uczniów możemy podziwiać w poście : „Strażnicy Lasów” na fb:

https://www.facebook.com/straznicylasow/posts/pfbid02z8nr7qPhPWxqcjQmraD6bYsxHcZQac5q9Fwa5WgQyu5ADuvXQPGDGnMHFkfwVB38l
wych. Anna Kuchczyńska
Skip to content