Informacja o zakończeniu roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego:

  • dla klas VIII odbędzie się w czwartek 25 czerwca o godz. 17 w sali gimnastycznej, rozdanie świadectw w piątek po apelu ok.8.30,
  • dla klas I-VII w piątek 26 czerwca o godz. 8.00 przed budynkiem szkoły.