Finał Międzynarodowych Mistrzostw Szybkiego Mnożenia 2023

W dniach 6-10 listopada odbyła się pierwsza jesienna edycja finału Międzynarodowych Mistrzostw Szybkiego Mnożenia 2023. W finale udział wzięło 144 uczniów z 86 szkół. Uczniowie rywalizowali w sześciu kategoriach: klasy I (2 uczniów), klasy II (16 uczniów), klasy III (69 uczniów), klasy IV (22 uczniów), klasy V (25 uczniów), klasy VI (10 uczniów). Każdy z finalistów miał 5 minut na wykonanie jak największej liczby działań z mnożenia do 100. W tym roku po raz kolejny zaproszeni byli do rywalizacji uczniowie z zagranicy, jednak uczestnicy z Polski wykazali się największymi zdolnościami matematycznymi. Dnia 30 listopada zostały ogłoszone wyniki. 

Dnia 9 listopada Uczniowie z klasy III a wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia 2023r. Uczestnikami konkursu szybkiego mnożenia z naszej szkoły byli:

  1. Baraniak Antoni
  2. Cyrkot Jarsław
  3. Kaczmarczyk Miłosz
  4. Łagodowska Kaja
  5. Nawara Hubert
  6. Niedźwiecka Karolina
  7. Olejniczak Eliza
  8. Repeła Hanna
  9. Wdowiak Wojciech
  10. Wojciechowska Alicja

??Mistrzostwa Mnożenia to wyjątkowy sposób rozwijania u dzieci kreatywności i zdolności arytmetycznych. Jest to dla dzieci ciekawa forma stymulacji pracy mózgu.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY oraz życzymy wielu matematycznych sukcesów. 

Każdy z uczestników otrzymał dyplom uczestnictwa.


Skip to content