Finał Międzynarodowych Mistrzostw Szybkiego Mnożenia 2023

W dniach 6-10 listopada odbyła się pierwsza jesienna edycja finału Międzynarodowych Mistrzostw Szybkiego Mnożenia 2023. W finale udział wzięło 144 uczniów z 86 szkół. Uczniowie rywalizowali w sześciu kategoriach: klasy I (2 uczniów), klasy II (16 uczniów), klasy III (69 uczniów), klasy IV (22 uczniów), klasy V (25 uczniów), klasy VI (10 uczniów). Każdy z finalistów miał 5 minut na wykonanie jak największej liczby działań z mnożenia do 100. W tym roku po raz kolejny zaproszeni byli do rywalizacji uczniowie z zagranicy, jednak uczestnicy z Polski wykazali się największymi zdolnościami matematycznymi. Dnia 30 listopada zostały ogłoszone wyniki. 

Dnia 9 listopada Uczniowie z klasy III a wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia 2023r. Uczestnikami konkursu szybkiego mnożenia z naszej szkoły byli:

  1. Baraniak Antoni
  2. Cyrkot Jarsław
  3. Kaczmarczyk Miłosz
  4. Łagodowska Kaja
  5. Nawara Hubert
  6. Niedźwiecka Karolina
  7. Olejniczak Eliza
  8. Repeła Hanna
  9. Wdowiak Wojciech
  10. Wojciechowska Alicja

🧮💻Mistrzostwa Mnożenia to wyjątkowy sposób rozwijania u dzieci kreatywności i zdolności arytmetycznych. Jest to dla dzieci ciekawa forma stymulacji pracy mózgu.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY oraz życzymy wielu matematycznych sukcesów. 

Każdy z uczestników otrzymał dyplom uczestnictwa.


Skip to content