DNI OTWARTE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9

7. lutego 2023 roku w naszej szkole gościliśmy rodziców oraz przyszłych pierwszoklasistów. Z tej okazji uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami panią Ewą Musialik – Majocha, panią Danutą Dereszkiewicz oraz z panią Magdaleną Kogut przygotowali widowisko artystyczne. Mali aktorzy zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie oraz taneczne w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek”.
Podczas zwiedzania naszej szkoły można było porozmawiać z nauczycielami, panią dyrektor Iwoną Foltyniewicz – Roziel oraz obejrzeć kroniki szkolne, jak również zeszyty, podręczniki oraz prace plastyczne naszych uczniów. Dla przyszłych pierwszoklasistów przygotowane były gry i zabawy dydaktyczne. W tym dniu szczególnie zaangażowali się ósmoklasiści, którzy częstowali gości słodyczami.

Skip to content