DNI OTWARTE W SP9

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie mają zaszczyt zaprosić na Dni Otwarte naszej Szkoły, które organizujemy 7 lutego 2023 r. o godzinie 17:00.
Wychowawcy przyszłych klas I przygotowali wiele atrakcji, które będą do dyspozycji rodziców oraz przyszłych pierwszoklasistów. Dodatkowo odpowiedzą na nurtujące pytania związane z przekroczeniem przez ich dzieci progu szkolnego, organizacją nauki w klasie pierwszej, ofertą edukacyjną, realizacją podstawy programowej oraz programów nauczania. Zaprezentują atrakcyjne metody i formy pracy z uczniami, zapoznają z bazą oraz wyposażeniem szkoły. Rodzice świadomie będą mogli zaplanować dla swoich dzieci przyszłą edukację w naszej szkole podstawowej.