CZYTANIE POD CHMURKĄ

Miło nam poinformować, że dzieci ze świetlicy grupy II wzięły udział w akcji „Czytanie pod chmurką ” organizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Lubinie.

Łącznie w czytaniu wzięło udział 505 uczestników z 12 placówek . Dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim nauczycielom, dla których edukacja czytelnicza jest ważna i bliska sercu. Po raz kolejny okazało się, że czytanie to prawdziwa przyjemność, której niczym nie da się zastąpić, szczególnie jeśli odbywa się na świeżym powietrzu, w otwartej przestrzeni. Przed zbliżającymi się wakacjami warto było odświeżyć znajomość ulubionej lektury . Kolejna edycja akcji czytelniczej ,,Czytanie pod chmurką” odbędzie się we wrześniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!????

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02S4Z1qaF9eWtCXQm9L5iAoT2LGZR8AKEDVkstYADWyUKMdE1PbAFkF432Gi6ADLJPl&id=107679571100382

Skip to content