25 czerwca 2026 roku na sali gimnastycznej miała miejsce ważna uroczystość – pożegnaliśmy ósmoklasistów.
W tym roku 81 absolwentów żegnało się ze szkołą.
Nagrodę prezydenta za szczególne wyniki w nauce i reprezentowanie naszej szkoły uzyskali
10 uczniów z klas ósmych zdobyło stypendium za wyniki w nauce i zachowanie
| 1. | Skarbek Laura Joanna | VIII c | 5,9 | wzorowe |
| 2. | Balawajder Paulina | VIII b | 5,7 | wzorowe |
| 3. | Gruca Lilianna | VIII b | 5,6 | wzorowe |
| 4. | Cierpicki Filip | VIII b | 5,5 | wzorowe |
| 5. | Broniecka Amelia | VIII b | 5,4 | wzorowe |
| 6. | Meus Szymon | VIII c | 5,4 | wzorowe |
| 7. | Wiśniewska Julia | VIII a | 5,4 | bardzo dobre |
| 8. | Bajzert Michał | VIII b | 5,3 | wzorowe |
| 9. | Barbara Wiktor | VIII b | 5,3 | wzorowe |
| 10. | Kostanowicz Anna | VIII b | 5,3 | wzorowe |
Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymała:
Wiktoria Kindra VIII a
Uczniem Roku została uczennica klasy VIII c – Laura Skarbek
Tytuł Sportowca Roku w kategorii żeńskiej zdobyła Izabella Paduch z VIII a, oraz w kategorii męskiej Wiktor Barbara – kl. VIII b.
Nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnili również trzy osoby, które swoją postawą, zaangażowaniem i osiągnięciami sportowymi w szczególny sposób również zasłużyły na uznanie, byli to: z klasy 8B – Leon Nawrot, Filipa Cierpicki oraz z klasy 8A: Alex Kotlarski.
Składamy podziękowania dla RCS-u za ufundowanie nagród dla wyróżnionych sportowców oraz nieustanne wspieranie rozwoju sportu i młodych talentów. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy wspólnie doceniać i promować sportowe osiągnięcia.
Po rozdaniu nagród i wyróżnień mogliśmy obejrzeć część artystyczną w której uczniowie klas ósmych zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie, kabaretowe, taneczne, a nawet akrobatyczne.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowych szkołach.