Wyróżnieni przez Prezydenta

Z dumą informujemy, że troje uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie 35 wyróżnionych uczniów z całego Lubina, którzy otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Lubina za swoje osiągnięcia i zaangażowanie.

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Laura Skarbek z klasy 8c, Szymon Meus z klasy 8c oraz Viktor Wiśniewicz z klasy 8a.

To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem ich ciężkiej pracy, talentu i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy im kolejnych sukcesów.
https://www.lubin.pl/wyroznili-35-najzdolniejszych/