W piątek 19 czerwca uczniowie klas 8a i 8b pojechali na swoją ostatnią w szkole podstawowej wycieczkę. Uczniowie odwiedzili Flyspot oraz Pigcasso we Wrocławiu. Była to kolejna udana wycieczka i wszyscy żałowali, że już ostatnia.