Sukces w siatkówce plażowej

Emocje sportowe sięgnęły zenitu!

W poniedziałek 8 czerwca podczas powiatowych Igrzysk Młodzieży w plażowej piłce siatkowej reprezentanci z klasy 8B w składzie:

Leon Nawrot,
Filip Cierpicki,
Wiktor Barbara,

zdobyli II miejsce na podium tym samym zakwalifikowali się do 1/2 wojewódzkich rozgrywek, które odbyły się w Legnicy w dniu 10.06 i kolejny raz wywalczyli II miejsce! 🏐🥈

To historyczny moment dla naszej szkoły, ponieważ teraz uczniowie mogą zmierzyć się z drużynami na szczeblu wojewódzkim!

Opiekę nad zespołem sprawowała pani Natalia Niedźwiedź.

Przeogromnie gratulujemy!