Szkolne obchody polskiego Narodowego Święta Niepodległości

09.11.2023 r. uczniowie klas 7c, 8a, 8b i 5d wykazali niezwykłe zaangażowanie i patriotyzm, biorąc udział w organizacji obchodów polskiego Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Sempołowskiej w Lubinie. Wydarzenie to było wyjątkowym momentem, podczas którego młodzi ludzie podkreślali znaczenie niepodległości dla naszego kraju.

 

Wszyscy uczniowie zaangażowani w organizację obchodów, zarówno z klas 7c, 8a, 8b, jak i 5d, wykazali ogromne zaangażowanie i determinację, aby uczcić to ważne święto w sposób godny. Ich praca i wysiłek włożony w przygotowanie tego wydarzenia zasługują na najwyższe uznanie.

Jednym z głównych punktów obchodów było recytowanie wierszy patriotycznych. Uczniowie ze wszystkich klas przygotowali i przedstawili piękne utwory literackie, które oddawały hołd naszej niepodległej ojczyźnie. Ich umiejętność interpretacji i wyczucie emocji w trakcie recytacji wierszy były niesamowite.

Kolejnym niezwykle wzruszającym momentem było odśpiewanie pieśni patriotycznych, przy akompaniamencie pianina. Uczniowie zaprezentowali swoje piosenki z pełnym oddaniem i pasją, co z pewnością poruszyło serca wszystkich obecnych na uroczystości. Ich harmonijne głosy wypełniły salę szkolną i stworzyły atmosferę jedności i miłości do naszej ojczyzny.

Obchody polskiego Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Sempołowskiej w Lubinie były nie tylko okazją do uczczenia ważnego wydarzenia historycznego, ale także świetną okazją do rozwijania umiejętności artystycznych i patriotycznych wartości wśród uczniów. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i determinacji obchody te były tak wyjątkowe i godne podziwu.

Dziękujemy uczniom klas 7c, 8a, 8b i 5d za ich wspaniałe zaangażowanie oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji tych niezapomnianych obchodów. Ich wysiłek i oddanie zasługują na ogromne uznanie i są dowodem na to, że młodzi ludzie mają wielkie serca i potrafią oddać hołd naszej niepodległej ojczyźnie.

Skip to content